Bursa Asansörlü Nakliyat

Bursa Asansörlü Nakliyat

Bursa Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarında son dönemde oldukça yaygın olaran tercih edilen bir unsur da hiç şüphesiz Asansörlü Nakliyat hizmetidir.
 
Yüksek katlı binalarda asansör kullanımı, taşıma esnasında yükleme ve boşaltma işlemlerinde eşyaların zarar görme ihtimalini azaltan en önemli unsurdur.
Bina asansörü bulunmuyor veya yönetim tarafından kullanımına izin verilmiyorsa, dışarıdan asansör kurulumu gerekmektedir. Bu işlem, asla küçümsenmemesi gereken, eşya güvenliği açısından son derece önemli bir işlemdir
Asansör kullanımının nakliye firmasınca veya eşya sahibi tarafından kulak arkası edilmesi, eşyaların yükleme ve boşaltma sırasında zarar görme olasılığını oldukça üst seviyelere çıkaracak ve büyük ihtimalle sonuç itibariyle eşya sahibine mağduriyet verecektir Özdemir nakliyat, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Mersin illeri başta olmak üzere büyük şehirlerde kurumsal asansör araçları veya temsilciliklerine ait asansörler ile müşterilerine Asansörlü Nakliyat hizmetleri verdiği gibi, evden eve nakliyat firmalarına asansör kiralamak suretiyle genel anlamda eşya taşıma güvenliğine ciddi oranda katkıda bulunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat'ı tercih edilme sebepleri;

  • Taşınma esnasında merdivenlerde ve bina koridorlarında sürtünme vb. nedenlerle eşyaların zarar görmesine fırsat vermemek.

  • Yük asansörü olmayan binalarda özellikle yüksek katlarda eşyanın yüklenme zamanını kısaltmak suretiyle, taşınma işleminde zaman tasarrufu sağlamak.

  • Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında eşyalarda hasar oluşma ihtimalinin önlenmesi.

  • Bina sakinlerine herhangi bir rahatsızlık vermeden eşyaların yükleme ve boşaltma işlemlerini sonuçlandırmak.

  • Büyük hacimli eşyaların taşındığı ve taşınacağı yere giriş ve çıkışlarında oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırmak ve hasar almalarını önlemek.

  • Burada yer alan maddeler gibi daha pek çok sebebin getirdiği aynı sonuç itibariyle asansörlü nakliyat, eşyaların taşınmasında verimli, stressiz, hızlı ve güvenli bir nakliye işlemi sağlamamaktadır

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.